KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894355
nr 1289 4355
Oidentifierad konstnär. Marin. Signerad E Joors. Olja på pannå, 17x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 november 2019
kl 19:33:34
150 kr
200 kr